[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
ОСЬ ІДЕ З ХМАРАМИ
Сергей29 Дата: Пятница, 05.06.2015, 11:23 | Сообщение # 1
Прохожанин
Группа: Проверенные
Сообщений: 12
Подарков: 0
Репутация: 0
ОСЬ ІДЕ З ХМАРАМИ, І ПОБАЧИТЬ ЙОГО ВСЯКЕ ОКО І ТІ, ЩО ПРОКОЛОЛИ ЙОГО; І ЗАРИДАЮТЬ ПЕРЕД НИМ УСІ ПЛЕМЕНА ЗЕМНІ. ТАК, АМІНЬ. (ОТКР. 1.7)

Я є Альфа й Омега, початок і кінець, говорить Господь, Який є і був і гряде, Вседержитель! (Откр. 1.8)

Всі ми віруючі в Ісуса Христа, дякуємо Йому, що Він нам відкрив Писання і дав розуміння значення слів Його, і утвердив все це в єдності і любові до нашого ближнього, що є найбільшою Його силою і славою. Заснувавши ці заповіді Свої на Живому Камені, показав усьому світу воскресіння із мертвих, перемігши смертю Своєю смерть, давши нам свідоцтво про повернення Царства Божого на Землю, про що Він і розказав Своїм учням упродовж сорока днів, коли являвся після воскресіння. Він їм розказав, яким бачить кінець всього злого, гріха, закона смерті.

Вся Земля живе і наближається до кінця, а значить до початку, бо Він сказав: «Я є початок і кінець». (Откр. 1.8)

Він Своїм життям показав нам, як ми можемо і маємо вийти на кінець, тобто на початок, перекресливши назавжди і залишивши час незнання.

Отже, умертвіть земні члени ваші: блуд, нечистоту, пристрасть, злу похіть і користолюбство, що є ідолослужіння, за них гнів Божий іде на синів противлення, серед яких і ви колись ходили, коли жили поміж ними. А тепер ви відкладіть усе: гнів, лютість, злість, лихослів’я, лайливість уст ваших; не говоріть неправди один одному, скинувши стародавню людину з ділами її та вдягнувшись у нову, яка оновлюється в пізнанні за образом Творця її, де немає ні елліна, ні юдея, ні обрізання, ні необрізання, варвара, скіфа, раба, вільного, але все і у всьому Христос. (Кол. 3.5-11)

Тепер бачимо, що якщо все і у всьому Христос, то зупинімось і подумаймо, як нам вийти, звільнитися від цього пута, яке спутало увесь світ, від гріха і гніву, який ми несемо і виливаємо на ближнього свого, а в ньому Христос, Помазаник Божий. Тому і заповідь Його говорить, возлюби ближнього свого як самого себе. (Мф. 22.39)

Ось слова Його, якими Він коротко і ясно говорить, і наближає до Себе кожного із нас, що зробиш одному з братів Моїх менших, то зробив і Мені. (Мф. 25.40)

Звернімося до Його слів, Я є початок і кінець. Якщо ми пришли до кінця, то ми пришли до початку, а вірніше, коли землю Він приведе до кінця, то це буде початок, Рай, де жив Адам, Царство Боже, Царство Любові, про яке каже нам Христос, і не лише каже, а і дає нам – це вічне життя в знанні Єдиного Бога (Духа), Єдиного Слова Любові, яким ще благословив Адама.

І сказав Господь Бог: ось Адам став як один з Нас, знаючи добро і зло; і тепер як би не простяг він руки своєї, і не взяв також від дерева життя, і не з’їв, і не став жити вічно. (Буття 3.22)

Тепер послухайте мої дорогі, болями і стражданнями змучені українці, рівні і усі живучі на Землі! Як ми носимо біль і страждання Адама, так маємо право простягнути руку і взяти від Дерева Життя, вкусити добра і жити ним, а Дерево Життя – це наш Господь.

І скоро зустрінемось лицем до лиця, як пише нам Апостол Павло, уже не як через тьмяне скло, гадаючи, (1 Кор. 13.12) побачимось і зрозуміємо, і не зможемо уже поміняти побачене, бо прийде досконале. Бог з’єднає нас на землі для слави Своєї.

Земля створена дуже гарною, і не менше краса людської душі і розуму. Але коли приходить до нас біль, то ми вже не помічаємо усього цього, для нас все стає мертвим. Як багато бачить людська душа, як багато всього вона тримає і несе, аж від Адама і донині.

Як була земля наповнена Раєм на початку, така буде вона і в кінці, бо Він є початок і кінець. А в Ньому ми побачимо це велике оновлення землі через Його слово і Ангелів, яких Він пришле на жнива Свої.

Коли Його воскресіння було початком оновлення землі і Він прийшов під кінець віків, то тим більше ми вже наближені до кінця. Немає різниці між початком і кінцем по слову Його, що Він є початок і кінець, і ще більше, що все і у всьому Христос.

Якщо Він є початком закону, то Він є і кінцем закону. Якщо Він є перша заповідь у законі, то Він є і остання заповідь закону. Десять заповідей закону Господь Бог об’єднав у дві заповіді, і знову Він нічого не змінив. І перша заповідь – Він, і друга заповідь – Він. Я є початок і кінець. Все і у всьому Христос. Інших слів немає.
Україна, м.Рівне
17.05.2015р.


 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Подпишись на нашу группу в FB